Ingenico Mersin Satış Ve Servis

Duyurular

CLOGGER ECZANE ISINEM SİSTEMİ

Clogger Eczane Isı Nem Takip Sistemi

Clogger Sıcaklık ve Nem Takip Sistemi 2

Eczanelerde bulunan bütün ilaçların sağlıklı bir şekilde muhafaza edilmesi oldukça önemlidir. Bu nedenle ilaçlar, insan sağlığı için risk oluşturabilecek sıcaklık ve nem düzeyinde tutulmamalıdır.

Clogger Eczane Sıcaklık ve Nem Veri Kayıt Cihazı, veri sonuçlarını bulut sunucusunda otomatik olarak kaydeder. Ölçüm yapılan alanda tanımladığınız değer aralıkları dışına çıkılması halinde sizi anında haberdar eder. Elektrik ve internet kesintisi gibi durumlarda dahili hafızası sayesinde sıcaklık ve nem verilerini kaydetmeye devam eder, veri kaybı yaşanmaz. Bu sayede ilaçların güvenliğini korur, raf ömrünü uzatır ve maddi manevi kayıpların önüne geçer.

12 Nisan 2015 tarihinden itibaren, Resmi Gazete’de yayımlanan yönetmelik gereği eczanelerde ilaçların bulunduğu ortam, aşıların depolandığı soğutucuların sıcaklık ve nem takibinin yapılması zorunlu hale gelmiştir.

Clogger, yönetmeliklere tam olarak uygunluk göstermesi, güvenilir ve geçerli yazılımı nedeniyle ülkemizde 4000’e yakın eczanede rahatlıkla kullanılmaktadır. Yerli teknolojik altyapısı, kolay kullanım özellikleri sayesinde eczacılarımızın yanındadır.

En güncel haber ve kampanyalardan anında haberdar olmak için bizi Instagram hesabımızdan takip edebilirsiniz.

KDV DAHİL : 1590 TL

 

CLOGGER ECZANE ISINEM SİSTEMİ