Ingenico Mersin Satış Ve Servis

Kurumsal

Diba

DİBA, 1998 yılında Mersin'de, ülkemizin bilişim sektörü dinamiğini ve gücünü bilimsel çalışmalarla desteklemek, kendi kurumsal bilgi birikimi ve dinamiklerini sağlık ve diğer sektöre aktarmak amacı ile kurulmuştur.1998 yılından itibaren sağlık kurumları, ticari kurumlar ve araştırma merkezleri dünyadaki teknolojik çalışmaları yakından takip ederek, bilgi konusunda piyasada aranılan kuruluşların arasında yerini almıştır.

 

Çalışmalarında sürekli kaliteyi hedef alan DİBA, kendi dalında ve kurumsal kimliği ile bilişim dünyasının gelişmelerini, yeni teknolojileri en kısa ve hızlı yoldan son kullanıcı kurum ve kuruluşlara taşıma misyonu üstlenmiştir.

 

Diba bilgisayar, Toplam çözüm sağlayıcı olması, geniş tecrübeye sahip ekibi, sektörler arası, deneyimi, çözüm ortaklıkları, esnek iş modelleri, teknik hizmet sürekliliğiyle bilgi teknolojileri alanında Hizmet veriyor.

Diba bilgisayar, 2015 yılından itibaren yeni nesil yazarkasa pos uygulamasında ingenico marka ile yetkili servis hizmetinide kendi bünyesine dahil edip güçlü servis ağını genişletmiştir.

 

Diba bilgisayar: Müşterisinin yapısını ve faaliyet özeliklerini esas alır, diğer müşterilerden edindiği tecrübelerle birleştirerek tümüyle müşteriye uygun çözüm sunar. Öncelikli prensibi; maksimum müşteri memnuniyetini sağlamak olan DİBA kendi alanlarında lider olan Çukurovada' daki kuruluşlarla geliştirdigi iş ortaklığı çerçevesinde; müşterilerine günün gerektirdiği yazılım donanım ve teknik çözümleri sunar.

 

MİSYONUMUZ

"Bilimsel çalışmaların gücü ışığında müşteri beklentilerine en uygun hizmetleri üretme misyonu ile kalitemizi sürekli geliştirmek."

 

 

 

Diba